West Indies

West Indies Anguilla e-šķidrums ir sajaukts no kythira plūmes, gvajaves un starfruit. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 50% VG / 50% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Francija Ražotājs: West Indies Izgatavots ..

6,60€

West Indies Antigua e-šķidrums ir sajaukts no citronzāle, ingvers un laima. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 50% VG / 50% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Francija Ražotājs: West Indies Izgatavots tikai no r..

6,60€

West Indies Barbuda e-šķidrums ir sajaukts no pasifloras augļi un Tonka pupiņas. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 50% VG / 50% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Francija Ražotājs: West Indies Izgatavots tikai..

6,60€

West Indies Guyane e-šķidrums ir sajaukts no rambutan un yuzu. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 50% VG / 50% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Francija Ražotājs: West Indies Izgatavots tikai no reģistrētām sa..

6,60€

West Indies Karukera e-šķidrums ir sajaukts no ruma un kokosriekstu piena. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 50% VG / 50% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Francija Ražotājs: West Indies Izgatavots tikai no re..

6,60€

West Indies Meda e-šķidrums ir sajaukts no ruma un tamarīna. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 50% VG / 50% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Francija Ražotājs: West Indies Izgatavots tikai no reģistrētām sast..

6,60€

West Indies St-Lucia e-šķidrums ir sajaukts no saldējuma ar ūdeni, orgāta sīrupu un grenadīnu. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 50% VG / 50% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Francija Ražotājs: West Indies Iz..

6,60€

Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Ernesta Birznieka Upīša ielā 20B-2, Rīga, LV-1050, Latvija