Vampire Vape Manufacturer

Kombinācija no ķiršiem, ogām, sarkanie augļiem, saldo eikaliptu, anīsu un mentolu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Vampire Vape Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Vampire Vape - Catapult koncentrāts ir upeņu maisijums ar vasaras augļiem un atvēsinošu ledus garšu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Vampire Vape Ieteicamais gaidīšanas laiks ..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Vampire Vape Heisenberg recepte ir slepena, un netiek atklāta pilnībā. Augļu aromāts ar vēso kristāla garšu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražots: Anglijā Ražotājs: Vampire Vape Iete..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Vampire Vape Heisenberg NS (Nikotīna Sāls) recepte ir slepena, un netiek atklāta pilnībā. Augļu aromāts ar vēso kristāla garšu. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 50% VG / 50% PG E-Šķidrums pudelē: 10ml Nikotīna veids: Sāls Nikotīns (NS) Nikotīna pieejamība: 20mg / 10mg ..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Vampire Vape - Pinkman 10ml e-šķidrums. Garšu notis: Meža augļi ar citrusaugļiem un ābolu. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 60% VG / 40% PG E-Šķidrums pudelē: 10ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Anglijā Ražotājs: Vampire Vape Izgata..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Vampire Vape Pinkman ir neaprakstāms, un noteikti pagaršojot to, jūs nebūsiet vīlušies. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražots: Anglijā Ražotājs: Vampire Vape Ieteicamais gaidīšanas la..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Vampire Vape Pinkman NS (Nikotīna Sāls) ir neaprakstāms, un noteikti pagaršojot to, jūs nebūsiet vīlušies. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 50% VG / 50% PG E-Šķidrums pudelē: 10ml Nikotīna veids: Sāls Nikotīns (NS) Nikotīna pieejamība: 20mg / 10mg TPD sertificēts e-š..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Raspberry Sorbet ir saldo aveņu garša. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Vampire Vape Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izgatavots tikai no reģ..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Vampire Vape - Rhubarb Crumble Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Vampire Vape Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrēt..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Vampire Vape Vanilla Tobacco - Vaniļas tabakas koncentrāts, salds un patīkams. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Vampire Vape Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāz..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija