Twelve Monkeys

Cango Cream e šķidruma maisījums ir no krēmveida vaniļa un svaigām zemenēm Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 65% VG / 35% PG E-Šķidrums pudelē: 50ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Kanāda Ražotājs: Twelve Monkeys Izgatavots tikai no r..

Harambae e šķidruma maisījums ir no citrusaugļiem. Greipfrūts, citrons, laims, apelsīns un Atsvaidzinoš guava. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 50ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Kanāda Ražotājs: Twe..

Twelve Monkeys Kanzi e-šķidrums ir sajaukts no arbūza, zemenēm un kivi. Salds un garšīgs e-šķidrums. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 80% VG / 20% PG E-Šķidrums pudelē: 50ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Kanāda Ražotājs: Twelve Monkey..

Twelve Monkeys Nikko Iced e-šķidrums ir sajaukts no arbūza, limonādes un mazliet sasmalcināts ledus. Ļoti svaigs e-šķidrums. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 65% VG / 35% PG E-Šķidrums pudelē: 50ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Kanāda ..

Saimiri e šķidruma maisījums ir no svaigām zemenēm un kokosrieksta krēma. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 65% VG / 35% PG E-Šķidrums pudelē: 50ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Kanāda Ražotājs: Twelve Monkeys Izgatavots tikai no re..

Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija