Tvertnes un Pilinātuves

Ir pieejamas dažādas formas un izmēru Tvertnes un Pilinātuves, bet atšķiras tās ar dažādu veiktspēju. Mazliet zemāk, centāmies aprakstīt to atšķirības, un kādos veidos tās darbojas.

Kāda ir atšķirība starp tvertnēm?

  • ATOMIZERS - Atrodamas ir dažādu formu un izmēru tvertnes, kurās ir iespējams nomainīt iztvaicētājus vai izmantot ar RBA bāzi, kurā var nomainīt pašam savu stiepli un vati. Tvertne ar RBA bāzi pārvēršas par RTA, bet nedaudz mazākos izmēros nekā oriģināli ražotā RTA tvertne. Dažas tvertnes ir paredzētas tikai MTL tvaicēšanai, bet citas tikai DL tvaicēšanai.
  • CLEAROMIZERS - Ļoti vienkārša tvertne, kuru var izmantot ar eGo tipa bateriju vai ar kādu citu bateriju, kur ir uzstādīts pārejas adapteris. Clearomizers ir paredzēts tikai MTL tvaicēšanai.
  • SUBTANKS - SubTank ir tas pats ATOMIZERS, tikai daudz cilvēki tos saukā par SubTank, bet ne atomizers. SubTank ir paredzēts DL tvaicēšanai.
  • RDA (Rebuildable Dripping Atomizer) - Ja vēlaties taisīt savas spirāles un saņemt no e-šķidruma maksimālo garšu un tvaika mākoņus, tad jums ir nepieciešams RDA.
  • RTA (Rebuildable Tank Atomizer) - Kaut kas līdzīgs, kā RDA, bet ar spēju tvertnes rezervuārā turēt e-šķidrumu. Spirāli ( Sildelementu ) ir jāizgatavo pašam no stieples, kā arī vates nomaiņu ir jāveic pašam.
  • RDTA (Rebuildable Dripping Tank Atomizer) - RDA un RTA tvertņu sistēma apvienota, kas var turēt e-šķidrumu rezervuārā un tai pašā laikā būt RDA.

MTL pret DTL

  • M2L vai MTL - Ieelpojam tvaiku mutē un tad plaušās. MTL tvertnes ir ļoti līdzīgas parastajām cigaretēm, citiem vārdiem sakot, ievilktais tvaiks, kuru ievelkam, ir ierobežots.
  • DTL vai DL - Ieelpojam tvaiku plaušās bez aizturēšanas mutē. Daudzi cilvēki to sauc par "SubOhm" tvertnēm. Ievilktais gaiss nav tik ierobežots, kā MTL tvertnēs.

Vandy Vape jaunais Berserker 1.5 MTL RTA ir ar uzlabotu e-šķidruma plūsmu un mazliet mainītu dizainu. Šī tvertne ir noteikti tiem, kas tvaicē e-šķidrumu MTL stilā. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 24mm x 3.2mm Tvertnes tilpums: 2.5ml Augšējā uzpilde Uzlabota šķidruma plūsma Gaisa padeve..

Hellvape jaunais Dead Rabbit RTA ir noteikti tiem, kas tvaicē e-šķidrumu DL stilā un zin ko vēlās no tvertnes. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 25mm Tvertnes tilpums: 2ml / 4.5ml Augšējā uzpilde Gaisa padeve: Regulējama Vītne: 510 Vītne Dead Rabbit RTA tvertne, paredzēta tvaicēt DL sti..

Eleaf Ello Duro tvertne ir jauns Eleaf ELLO ģimenes loceklis, un tam ir jaunie HW M / N sērijas iztvaicētāji. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 28mm x 54mm Tvertnes tilpums: 2ml (TPD versija), 6.5ml Standarta versija Augšējā uzpilde Gaisa padeve: Regulējama Vītne: 510 Vītne Ello Duro Tv..

Horizon Falcon King Mesh Tvertne ir viens no Falcon sērijas tvertnēm ar uzlabotu gaisa plūsmu un uzpildes sistēmu. Falcon King Mesh Tvertne pieejams ar 2ml, 4ml un 6ml e-šķidruma ietilpību. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 25.4mm x 59.5mm Tvertnes tilpums: 2ml, 4ml, 6ml Augšējā uzpilde (J..

Horizon Falcon Resin Artisan Edition ir viens no Falcon sērijas tvertnēm ar uzlabotu gaisa plūsmu un sveķu stilu. Falcon Resin Artisan Edition ir pieejams 2 ml, 5 ml un 7 ml ietilpību Jūsu e-šķidrumam. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 25mm x 55mm Tvertnes tilpums: 2ml, 5ml, 7ml Augšējā uz..

FreeMax FireLuke 2 Tvertne ir jauns FreeMax FireLuke ģimenes loceklis, un tam ir jaunie FireLuke Mesh sērijas iztvaicētāji. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 28mm * 47.8mm Tvertnes tilpums: 2ml (TPD versija), 5ml Standarta versija Augšējā uzpilde Gaisa padeve: Regulējama Vītne: 510 Vītne..

GeekVape Flint MTL ir ideāla tvertne ciešai vilknei (MTL). MTL tvertnes ir ļoti līdzīgas parastajām cigaretēm, citiem vārdiem sakot, ievilktais tvaiks, kuru ievelkam, ir ierobežots. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 22mm * 26.3mm Tvertnes tilpums: 2ml (TPD versija) Augšējā uzpilde Gaisa p..

Jaunais Vandy Vape Kylin M RTA ir ar augšējo šūnveida gaisa plūsmas ieplūdi, kura skaisti pielāgota dizainam. Kylin M tvertne ir paredzēta lietošanai ar sietveida plāksnēm (Mesh). Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 24mm x 34mm Tvertnes tilpums: 2ml, 3ml un 4.5ml Augšējā uzpilde Uzlabota ga..

Vandy Vape jaunais Kylin V2 RTA ir ar uzlabotu gaisa padevi un mazliet mainītu dizainu. Šī tvertne ir noteikti tiem, kas tvaicē e-šķidrumu DL stilā un zin ko vēlās no tās. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 24mm x 38mm Tvertnes tilpums: 3ml Augšējā uzpilde Uzlabota gaisa padeve Gaisa pade..

Eleaf MELO 4 D22 Tvertne ir ar pilnīgi jauniem EC 2 sērijas iztvaicētājiem, kas ir uzlabota versija, kuras pamatā ir populārie oriģinālās EC sērijas iztvaicētāji. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 22mm x 52.5mm Tvertnes tilpums: 2ml (TPD versija), 4.5ml Standarta versija Uzpilde: Augšējā ..

Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 25mm x 53mm Tvertnes tilpums: 2ml (TPD versija), 4.5ml Standarta versija Augšējā uzpilde Gaisa padeve: Regulējama Vītne: 510 Vītne Melo 4 D25 Tvertne, paredzēta tvaicēt DL stilā Vertikāls spoles dizains Ražotājs: Eleaf Iztvaicētāji: EC Sērijas ..

Visiem Aspire Nautilus tvertņu faniem Aspire piedāvā jaunu Nautilus 2S tvertni. Nautilus 2S tvertne ir viegli uzpildāma un ērta lietošanā. Tajā tiek izmantoti slavenie Aspire Nautilus BVC iztvaicētāji. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 61.5mm * 23mm Tvertnes tilpums: 2ml (TPD Versija), ..

Vandy Vape un Alex no VapersMD atjauno Phobia V2 RDA. Šī Phobia V2 ir ļoti labi izstrādāta, un pieejama četrās krāsās. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 24mm x 37.2mm Vienas vai divu spoļu uzbūve Savietojams ar 810 un 510 iemušiem BF (Apakšējā padeve) iespēja. Ražotājs: Vandy Vapee..

Vzone Preco Vienreizējās lietošanas tvertne ar iestrādātu 0.15ohm Mesh iztvaicētāju, augšējā uzpildes sistēma un regulējama gaisa padeve. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 24mm x 40mm Tvertnes tilpums: 2ml (TPD versija), 3ml (ST versija) Augšējā uzpilde Gaisa padeve: Regulējama Vītne: 51..

Wotofo jaunais Profile Unity RTA ir pavisam atšķirīgs no visiem citiem RTA tvertnēm, jo izmanto Mesh iztvaicēšanas sistēmu. Šis Mesh Profile Unity RTA garantē Jums fenomenālu garšu. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 25mm x 48.5mm Tvertnes tilpums: 2ml, 3ml and 5ml Spoles tips: MESH Augšēj..

Smok TFV16 Mesh Tank (Tvertne) ir jauns Smok ģimenes loceklis, un tam ir jaunie TFV Tank Sērijas Iztvaicētāji no Smok. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 28mm * 64.5mm Augšējā uzpilde Gaisa padeve: Regulējama Vītne: 510 Vītne TFV16 Mesh Tvertne ir paredzēta tvaicēt DL stilā Vertikāls spo..

Rāda no 1 līdz 16 kopā 17 (Kopā lapu - 2)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija