Tribal Force Manufacturer

Blood Red 10ml Koncentrāts no Tribal Force

Tribal Force - Blood Red 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Saldā zemene ar ledus vēsumu. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Francija Ražotājs: Tribal Force Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastā..

Cozy Berrie 10ml Koncentrāts no Tribal Force

Tribal Force - Cozy Berrie 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Upenes un kazenes. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Francija Ražotājs: Tribal Force Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām ..

Freezy Wine 10ml Koncentrāts no Tribal Force

Tribal Force - Freezy Wine 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Mango, vīnogas, pasifloras augļi un ledains vēsums. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Francija Ražotājs: Tribal Force Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots ti..

Lemon Splash 10ml Koncentrāts no Tribal Force

Tribal Force - Lemon Splash 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Citronu limonāde. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Francija Ražotājs: Tribal Force Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām ..

Navy Dragon 10ml Koncentrāts no Tribal Force

Tribal Force - Navy Dragon 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Zilās avenes, pūķa auglis un kazenes. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Francija Ražotājs: Tribal Force Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistr..

Rainbow Slush 10ml Koncentrāts no Tribal Force

Tribal Force - Rainbow Slush 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Augļi, Zilā avene un ledus vēsums. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Francija Ražotājs: Tribal Force Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrē..

Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Kr. Barona ielā 28A, Rīga, LV-1011, Latvija.
Ieeja no Dzirnavu Ielas.