Tjuice Manufacturer

Tjuice Green Kelly Koncentrāts ir svaigs un vasarīgs limonādes dzēriens. Avenēs ar citrusu augļiem kombinēti sulīgā garšā. Green Kelly ieteicams pievienot mazās procentu devās (10% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Tjuice Ietei..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Eiropas populārākais aromāts Red Astaire. Apvieno sarkanās ogas un melnās vīnogas, saldo eikaliptu, izsmalcinātu anīsu un mentolu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Tjuice Ietei..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Tjuice - Strawberri Koncentrāts ir zemenes ar nelielu krējuma garšu un smalku aveņu noti. Vamp Vape ieteicams pievienot mazās procentu devās (10% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Tjuice Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukš..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Tjuice Vamp Vape Koncentrāts ir labs krēmveida karameļu apvienojums ar kokosriekstiem. Vamp Vape ieteicams pievienot mazās procentu devās (10% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Tjuice Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšana..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija