The Lost Taste Manufacturer

The Lost Taste - Blue God Longtfill 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Sulīgās mellenes. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Vācija Ražotājs: The Lost Taste Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām ..

8,95€ Bez nodokļa: 7,40€

The Lost Taste - Melon Cannon Longtfill 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Svaigs arbūzs. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Vācija Ražotājs: The Lost Taste Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām..

8,95€ Bez nodokļa: 7,40€

The Lost Taste - StoneFruit Longtfill 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Saldais persiks. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Vācija Ražotājs: The Lost Taste Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām..

8,95€ Bez nodokļa: 7,40€

The Lost Taste - Strawberry River Longtfill 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Saldās zemenes. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Vācija Ražotājs: The Lost Taste Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģist..

8,95€ Bez nodokļa: 7,40€

Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija