Smok Manufacturer

LP1 Sērijas Iztvaicētāji no Smok

Smok LP 1 Sērijas Iztvaicētāji paredzēti lietošanā ar Novo 4 un citām Pod ierīcēm. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 0.80ohm, 1.00ohm Ražotājs: Smok Mash Sērijas 0.80ohm LP 1 Mesh Iztvaicētājs priekš MTL tvaicēšanas 1.00ohm LP 1 Mesh Iztvaicētājs priekš MTL tvaicēša..

LP2 Iztvaicētāji no Smok

Smok LP 2 Sērijas Iztvaicētāji paredzēti lietošanā ar RPM 4 Pod Komplektu. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 0.23ohm Ražotājs: Smok Mash Sērijas 0.23ohm LP 2 Mesh Iztvaicētājs priekš DTL tvaicēšanas Iepakojuma Saturs: 1 * LP 2 Sērijas Iztvaicētāji no Smok ..

Nord 2 POD Uzpildes Kārtridžis "RPM" no Smok

Smok - Nord 2 POD uzpildes kārtridžis "RPM" ir atkārtoti uzpildāmas konstrukcijas tvertne priekš Nord 2 POD ierīces no Smok Īpašības un Specifikācijas: Kārtridža tilpums: 2ml un 4.5ml Materiāli: PETG un Silikons Dabai draudzīgs Atkārtoti uzpildāma struktūra Manufacturer: Smok Piemērot..

Nord 4 80W Pod eCigarete no Smok

Smok Nord 4 80W Pod ir jauna dizaina podsistēmas ierīce, kurai ir 2000mAh akumulatora jauda. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 24.4mm * 33.7mm * 104.9mm Svars: 115g Tvertnes tilpums: 2ml (TPD Versija), 4.5ml (standarta versija) Akumulatora jauda: 2000mAh Strāves padeve: (Regulējama) Raž..

Nord 4 POD Uzpildes Kārtridžis "RPM 2" no Smok

Smok - Nord 4 POD uzpildes kārtridžis "RPM 2" ir atkārtoti uzpildāmas konstrukcijas tvertne priekš Nord 4 POD ierīces no Smok Īpašības un Specifikācijas: Kārtridža tilpums: 2ml un 4.5ml Materiāli: PETG un Silikons Dabai draudzīgs Atkārtoti uzpildāma struktūra Manufacturer: Smok Piemēr..

Nord 4 POD Uzpildes Kārtridžis "RPM" no Smok

Smok - Nord 4 POD uzpildes kārtridžis "RPM" ir atkārtoti uzpildāmas konstrukcijas tvertne priekš Nord 4 POD ierīces no Smok Īpašības un Specifikācijas: Kārtridža tilpums: 2ml un 4.5ml Materiāli: PETG un Silikons Dabai draudzīgs Atkārtoti uzpildāma struktūra Manufacturer: Smok Piemērot..

Nord 5 Pod eCigarete no Smok

Smok Nord 5 80W Pod ir jauna dizaina podsistēmas ierīce, kurai ir 2000mAh akumulatora jauda. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 105mm *32.5mm * 23.74mm Svars: 107g Tvertnes tilpums: 2ml (TPD Versija), 5ml (standarta versija) Akumulatora jauda: 2000mAh Strāves padeve: (Regulējama) Ražotāj..

Nord 5 POD Uzpildes Kārtridžis "RPM 3" no Smok

Smok - Nord 5 POD uzpildes kārtridžis "RPM 3" ir atkārtoti uzpildāmas konstrukcijas tvertne priekš Nord 5 POD ierīces no Smok Īpašības un Specifikācijas: Kārtridža tilpums: 2ml un 5ml Materiāli: PETG un Silikons Dabai draudzīgs Atkārtoti uzpildāma struktūra Manufacturer: Smok Piemērot..

Nord PRO Sērijas Iztvaicētāji no Smok

Smok Nord PRO Sērijas Iztvaicētāji viegli darbojās ar biezāku vape e-šķidrumu, sniedzot Jums lielisku garšu un kuplu tvaiku. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 0.60ohm, 0.9ohm Ražotājs: Smok Mash Sērijas 0.60 Ohm Nord Mesh Iztvaicētājs priekš RDL tvaicēšanas 0.90 Ohm N..

Novo 2s Pod eCigarete no Smok

Smok — Novo 2s Pod Īpaši plāns dizains padara kopējo izmēru patīkamu acīm un sajūtām. Novo 2s ir aprīkots ar iebūvētu 800 mAh akumulatoru un diviem novo 2s caurspīdīgām kapsulām (0,9omi sietiņa izstvaicētājs), kas ir lieliski piemērots MTL veipa stilam. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 14.5..

Novo 2s Pod Kārtridži no Smok

Kārtridži Smok Novo 2s Pod, kas pilnībā saderīgi ar NOVO 2 Pod e-cigaretes ierīci. Īpašības un specifikācijas: Tvertnes tilpums: 1.8ml (TPD Versija) Ražotājs: Smok Iepakojuma saturs: 1 * Novo 2s Pod Kārtridži no Smok Šis izstrādājums satur nikotīnu, kas ir stipru pieradumu izra..

Novo 4 Mini POD Uzpildes Kārtridžis no Smok

Smok - Novo 4 Mini POD Uzpildes Kārtridžis ir atkārtoti uzpildāmas konstrukcijas tvertne priekš Smok Novo 4 Mini ierīces. Īpašības un Specifikācijas: Kārtridža tilpums: 2ml Materiāli: PETG un Silikons Dabai draudzīgs Atkārtoti uzpildāma struktūra Manufacturer: Smok Iepakojuma Saturs: ..

Novo 4 POD Uzpildes Kārtridžis no Smok

Smok - Novo 4 POD Uzpildes Kārtridžis ir atkārtoti uzpildāmas konstrukcijas tvertne priekš Smok Novo 4 ierīces. Īpašības un Specifikācijas: Kārtridža tilpums: 2ml Materiāli: PETG un Silikons Dabai draudzīgs Atkārtoti uzpildāma struktūra Manufacturer: Smok Iepakojuma Saturs: 1 * Nov..

Novo X2 Pod Kārtridži no Smok

Kārtridži Smok Novo X2 Pod, kas pilnībā saderīgi ar NOVO X2 Pod e-cigaretes ierīci. Īpašības un specifikācijas: Tvertnes tilpums: 2ml (TPD Versija) Ražotājs: Smok Iepakojuma saturs: 1 * Novo X2 Pod Kārtridži no Smok Šis izstrādājums satur nikotīnu, kas ir stipru pieradumu izrai..

RPM 2 Sērijas Iztvaicētāji no Smok

Smok RPM 2 Sērijas Iztvaicētāji paredzēti lietošanā ar RPM 80, RPM 80 2S Kit un Nord X Pod Kit. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 0.16ohm, 0.60ohm Ražotājs: Smok Mash Sērijas 0.16ohm RPM 2 Mesh Iztvaicētājs priekš DTL tvaicēšanas Regulāra Sērija 0.60ohm RPM 2..

RPM 3 Sērijas Iztvaicētāji no Smok

Smok RPM 3 Sērijas Iztvaicētāji paredzēti lietošanā ar RPM 5, RPM 5 Pro un citām RPM ierīcēm. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 0.15ohm, 0.23ohm Ražotājs: Smok Mash Sērijas 0.15ohm RPM 3 Mesh Iztvaicētājs priekš DTL tvaicēšanas 0.23ohm RPM 3 Mesh Iztvaicētājs priekš..

Rāda no 1 līdz 16 kopā 20 (Kopā lapu - 2)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Kr. Barona ielā 28A, Rīga, LV-1011, Latvija.
Ieeja no Dzirnavu Ielas.