Remix Juice

100ml Tukša pudele no Remix Juice Īpašības un specifikācijas Ietilpība: 100ml Materiāls: Plastmasa Ražotājs: Remix Juice Plašāku informāciju par šo preci Jūs varat atrast šeit. ..

1,95€

30ml Tukša pudele no Remix Juice Īpašības un specifikācijas Ietilpība: 30ml Materiāls: Plastmasa Ražotājs: Remix Juice Plašāku informāciju par šo preci Jūs varat atrast šeit. ..

0,95€

Kanēļa veltījums, kas iepildīts ar meleņu sīrupu, ļoti gardi. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražotājs: Remix Juice Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Lietot..

7,50€

Krēmveida pudiņš ar vaniļas pildījumu. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražotājs: Remix Juice Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Lietot tikai ar elektronisko ..

7,50€

Klasisks ābolu pīrāgs: karamelizēti āboli ar brūno cukura pūderi un lēnām cepti krāsnī. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražotājs: Remix Juice Izgatavots tikai no reģistr..

7,50€

Sagrieztas zemenes, iemestās maisītājā un ar lāpstiņu pievienojām vaniļa saldējumu. Visbeidzot, pievienojam mazliet burvju maģiju un jums ir ideāls Zemeņu koktēlis. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD s..

7,50€

Klasiskais tabakas stils, kas atspoguļo krēmveida vaniļas garšu, grauzdētās mandeles, karameļu ekstrakts, un visam tam klāt ir pievienota tabakas garša. Lieliski iet kopā čilojot draugu kompānijā un malkojot mājas alu (IPA). Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG ..

7,50€

Kraukšķīgie sarkanie dzeltenumi, ar brūno cukuru, kanēļu garšu, vaniļa pudiņa saldējumu un esat ieguvuši debešķīgu brīnumu, kurš taisīts paradīzē! Tas ir Churronimo! Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD ..

7,50€

Piena, zemeņu un vaniļas saldējuma sviestmaize. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražotājs: Remix Juice Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Lietot tikai ar elek..

7,50€

Izsmalcināts deserta maisījums no augļiem un krēma. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražotājs: Remix Juice Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Lietot tikai ar ..

7,50€

Saldā kūka, svaigs citrons un ar Madagaskaras vaniļu. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražotājs: Remix Juice Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Lietot tikai a..

7,50€

Smalks aprikožu sajaukums ar mango. Malaizijas saldo augļu maisījums. Nepārspējami svaigs un sulīgs šķidrums. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražotājs: Remix Juice Izgat..

7,50€

Atspirdzinošs augļu sajaukums ar apreibinoši saldu mango ar upenēm. Šis e-šķidrums ir noteikti tiem, kas mīl vasaras augļus. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražotājs: Remix..

7,50€

Spēcīga citrusaugļu limonāde. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražotājs: Remix Juice Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Lietot tikai ar elektronisko cigareti...

7,50€

Sasodīti laba un atsvaidzinoša apelsīnu garša. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražotājs: Remix Juice Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Lietot tikai ar elekt..

7,50€

Nākamā vasara ... Atrodiet klusu vietu, un atdzesējiet sevi ar atdzesētu limonādi, kas iepildīta ar svaigām, smaržīgām vasaras ogām. Dzīve nevar būt saldāka. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 20ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertific..

7,50€

Rāda no 1 līdz 16 kopā 17 (Kopā lapu - 2)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Ernesta Birznieka Upīša ielā 20B-2, Rīga, LV-1050, Latvija