Mastery Manufacturer

Mastery - Blue Razz Brawl 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Mellenes ar avenēm. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: ASV Ražotājs: Mastery Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām K..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Mastery - Peachy Mango 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Persiks un mango. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: ASV Ražotājs: Mastery Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncen..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Mastery - Pina Colada 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Krējums, kokosrieksts un ananāss. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: ASV Ražotājs: Mastery Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvda..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Mastery - Strawberry Coolada 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Īpaši svaigas zemenes. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: ASV Ražotājs: Mastery Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām ..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija