Jungle Wave Manufacturer

Blue Rainbow 10ml Koncentrāts no Jungle Wave

Jungle Wave Blue Rainbow koncentrāta primārās garšas ir melone, ananāss un eksotiskie augļi ar ledu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotā..

Coral Beach 10ml Koncentrāts no Jungle Wave

Jungle Wave Coral Beach koncentrāta primārās garšas ir persiks, aprikoze un laims. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Jungle Wave ..

Dark Fire 10ml Koncentrāts no Jungle Wave

Jungle Wave - Dark Fire 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Arbūzs, avenes, kivi un ledus vēsums. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Jungle Wave Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots ..

Gold Stream 10ml Koncentrāts no Jungle Wave

Jungle Wave - Gold Stream 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Cukurvate, pūķa auglis un zemenes. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Jungle Wave Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Iz..

Green Tempest 10ml Koncentrāts no Jungle Wave

Jungle Wave - Green Tempest koncentrāta primārās garšas ir mango un ananāss ar ledu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Jungle Wave ..

Mango Haze 10ml Koncentrāts no Jungle Wave

Jungle Wave - Mango Haze koncentrāta primārās garšas ir sarkanās ogas un mango. Mango Haze Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Jungle..

Purple Sunrise 10ml Koncentrāts no Jungle Wave

Jungle Wave - Purple Sunrise koncentrāta primārās garšas ir granīta un vīnogas ar ledu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Jungle Wa..

Red Storm 10ml Koncentrāts no Jungle Wave

Jungle Wave - Red Storm koncentrāta primārās garšas ir melone un sarkanie augļi ar ledu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Jungle Wave I..

Yellow Sunshine 10ml Koncentrāts no Jungle Wave

Jungle Wave - Yellow Sunshine koncentrāta primārās garšas ir citrus augļi, citrons un laima ar ledu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Ju..

Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Kr. Barona ielā 28A, Rīga, LV-1011, Latvija.
Ieeja no Dzirnavu Ielas.