Joyetech Manufacturer

Rezerves vai nomaiņas 510 Spirālveida iemutis no Joyetech. Rezerves iemutis nekad nebūs lieks! ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Plastmasas Ražotājs: Joyetech IEPAKOJUMA SATURS: 1 x 510 Spirālveida Nomaiņas Iemutis no Joyetech ..

3,00€ Bez nodokļa: 2,48€

Rezerves vai nomaiņas iemutis priekš Joyetech ECO AIO ierīces. Rezerves iemutis nekad nebūs lieks! ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Cinka sakausējums Ražotājs: Joyetech IEPAKOJUMA SATURS: 1 x ECO AIO Nomaiņas Iemutis no Joyetech ..

3,00€ Bez nodokļa: 2,48€

Joyetech - Ego AST POD eCigaretes Komplekts Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 19mm * 103mm Tvertnes tilpums: 2ml Baterijas ietilpība: 1000mAh Maksimālā ampēru lādēšana: 1A Ražotājs: Joyetech Iztvaicetaji: Ego AST POD Sērijas Iztvaicētāji no Joyetech Tvaika Stils:..

15,00€ Bez nodokļa: 12,40€

Ego AST POD Sērijas Iztvaicētāji ir paredzēti lietošanā ar Ego AST POD elektronisko cigareti. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 1.0ohm Ego POD 1.0ohm Iztvaicētājs priekš RDL tvaicēšanas Ražotājs: Joyetech Iepakojuma Saturs: 1 * Ego AST POD Sērijas Iztvaicētāji no Jo..

4,00€ Bez nodokļa: 3,31€

Rezerves vai nomaiņas stikls priekš Joyetech EXCEED D19 ierīces. Rezerves stikls nekad nebūs lieks! ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Stikls Ražotājs: Joyetech IEPAKOJUMA SATURS: 1 x EXCEED D19 Nomaiņas Stikls no Joyetech ..

3,95€ Bez nodokļa: 3,26€

Joyetech Exceed Grip PRO Pod ir ļoti gudra pod sistēma ar klasisku kastītes dizainu. Ierīce Exceed Grip ir maza, bet vienlaikus ļoti jaudīga. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 74mm * 40mm * 21mm Svars: 75g Pod kapacitāte: 2ml (TPD Versija), 2.6ml (standarta versija) Akumulatora jauda:..

29,95€ Bez nodokļa: 24,75€

Joyetech - EZ Exceed Grip & Grip Pro POD uzpildes kārtridžs ir atkārtoti uzpildāmas konstrukcijas tvertne priekš Exceed Grip un Exceed Grip Pro ierīces no Joyetech Īpašības un Specifikācijas: Kārtridža tilpums: 2ml un 2.6ml Materiāli: PETG un Silikons Dabai draudzīgs Atkārtoti uzpildāma..

4,00€ Bez nodokļa: 3,31€

Jaunie Joyetech EZ Exceed Grip Pro / Plus iztvaicētāji ir vieni no EZ sērijas iztvaicētājiem un paredzēti lietošanai ar EXCEED Grip Pro / Plus pod vai citām atbilstošām tvertnēm. EZ Exceed Grip Pro / Plus iztvaicētāji ir veidoti pēc jaunās metodes, kurā tiek pielietots kokvilna un Mesh sietiņš. Ī..

3,50€ Bez nodokļa: 2,89€

Silikona vāciņš neļauj putekļiem iekļut tvertnē un drošības gredzens pasargās jūsu stiklu no saplīšanas. ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Silikons Ražotājs: Nezināms IEPAKOJUMA SATURS: 1 * Silikona vāciņš ar drošības gredzenu SVARĪGA PIEZĪME! AUGSTĀK NORĀDĪTĀ CENA IR P..

2,00€ Bez nodokļa: 1,65€

Joyetech - USB Type-C Kabelis ir aprīkots ar C tipa savienotāju, kas nodrošina plašu uzlādes iespēju klāstu. Īpašības un Specifikācijas: Ražotājs: Joyetech Iepakojuma Saturs: 1 * USB Type-C Kabelis no Joyetech SVARĪGA PIEZĪME! AUGSTĀK NORĀDĪTĀ CENA IR PAR VIENU GABALU. LŪDZU ..

3,00€ Bez nodokļa: 2,48€

WideWick POD Sērijas Iztvaicētāji ir paredzēti lietošanā ar WideWick POD elektronisko cigareti. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 1.2ohm WideWick 1.2ohm Iztvaicētājs priekš MTL tvaicēšanas Ražotājs: Joyetech Iepakojuma Saturs: 1 * WideWick POD Sērijas Iztvaicētāji n..

4,00€ Bez nodokļa: 3,31€

Rāda no 1 līdz 11 kopā 11 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Kr. Barona ielā 28A, Rīga, LV-1011, Latvija.
Ieeja no Dzirnavu Ielas.