Joyetech Manufacturer

Rezerves vai nomaiņas 510 Spirālveida iemutis no Joyetech. Rezerves iemutis nekad nebūs lieks! ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Plastmasas Ražotājs: Joyetech IEPAKOJUMA SATURS: 1 x 510 Spirālveida Nomaiņas Iemutis no Joyetech ..

Rezerves vai nomaiņas iemutis priekš Joyetech ECO AIO ierīces. Rezerves iemutis nekad nebūs lieks! ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Cinka sakausējums Ražotājs: Joyetech IEPAKOJUMA SATURS: 1 x ECO AIO Nomaiņas Iemutis no Joyetech ..

Joyetech - Ego AST POD eCigaretes Komplekts Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 19mm * 103mm Tvertnes tilpums: 2ml Baterijas ietilpība: 1000mAh Maksimālā ampēru lādēšana: 1A Ražotājs: Joyetech Iztvaicetaji: Ego AST POD Sērijas Iztvaicētāji no Joyetech Tvaika Stils:..

Ego AST POD Sērijas Iztvaicētāji ir paredzēti lietošanā ar Ego AST POD elektronisko cigareti. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 1.0ohm Ego POD 1.0ohm Iztvaicētājs priekš RDL tvaicēšanas Ražotājs: Joyetech Iepakojuma Saturs: 1 * Ego AST POD Sērijas Iztvaicētāji no Jo..

Rezerves vai nomaiņas stikls priekš Joyetech EXCEED D19 ierīces. Rezerves stikls nekad nebūs lieks! ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Stikls Ražotājs: Joyetech IEPAKOJUMA SATURS: 1 x EXCEED D19 Nomaiņas Stikls no Joyetech ..

Joyetech Exceed Grip PRO Pod ir ļoti gudra pod sistēma ar klasisku kastītes dizainu. Ierīce Exceed Grip ir maza, bet vienlaikus ļoti jaudīga. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 74mm * 40mm * 21mm Svars: 75g Pod kapacitāte: 2ml (TPD Versija), 2.6ml (standarta versija) Akumulatora jauda:..

Joyetech - EZ Exceed Grip & Grip Pro POD uzpildes kārtridžs ir atkārtoti uzpildāmas konstrukcijas tvertne priekš Exceed Grip un Exceed Grip Pro ierīces no Joyetech Īpašības un Specifikācijas: Kārtridža tilpums: 2ml un 2.6ml Materiāli: PETG un Silikons Dabai draudzīgs Atkārtoti uzpildāma..

Jaunie Joyetech EZ Exceed Grip Pro / Plus iztvaicētāji ir vieni no EZ sērijas iztvaicētājiem un paredzēti lietošanai ar EXCEED Grip Pro / Plus pod vai citām atbilstošām tvertnēm. EZ Exceed Grip Pro / Plus iztvaicētāji ir veidoti pēc jaunās metodes, kurā tiek pielietots kokvilna un Mesh sietiņš. Ī..

Silikona vāciņš neļauj putekļiem iekļut tvertnē un drošības gredzens pasargās jūsu stiklu no saplīšanas. ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Silikons Ražotājs: Nezināms IEPAKOJUMA SATURS: 1 * Silikona vāciņš ar drošības gredzenu SVARĪGA PIEZĪME! AUGSTĀK NORĀDĪTĀ CENA IR P..

Joyetech - USB Type-C Kabelis ir aprīkots ar C tipa savienotāju, kas nodrošina plašu uzlādes iespēju klāstu. Īpašības un Specifikācijas: Ražotājs: Joyetech Iepakojuma Saturs: 1 * USB Type-C Kabelis no Joyetech SVARĪGA PIEZĪME! AUGSTĀK NORĀDĪTĀ CENA IR PAR VIENU GABALU. LŪDZU ..

WideWick POD Sērijas Iztvaicētāji ir paredzēti lietošanā ar WideWick POD elektronisko cigareti. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 1.2ohm WideWick 1.2ohm Iztvaicētājs priekš MTL tvaicēšanas Ražotājs: Joyetech Iepakojuma Saturs: 1 * WideWick POD Sērijas Iztvaicētāji n..

Rāda no 1 līdz 11 kopā 11 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Kr. Barona ielā 28A, Rīga, LV-1011, Latvija.
Ieeja no Dzirnavu Ielas.