Joyetech Manufacturer

510 Spirālveida Nomaiņas Iemutis no Joyetech

Rezerves vai nomaiņas 510 Spirālveida iemutis no Joyetech. Rezerves iemutis nekad nebūs lieks! ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Plastmasas Ražotājs: Joyetech IEPAKOJUMA SATURS: 1 x 510 Spirālveida Nomaiņas Iemutis no Joyetech ..

ECO AIO Nomaiņas Iemutis no Joyetech

Rezerves vai nomaiņas iemutis priekš Joyetech ECO AIO ierīces. Rezerves iemutis nekad nebūs lieks! ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Cinka sakausējums Ražotājs: Joyetech IEPAKOJUMA SATURS: 1 x ECO AIO Nomaiņas Iemutis no Joyetech ..

Ego AST POD Sērijas Iztvaicētāji no Joyetech

Ego AST POD Sērijas Iztvaicētāji ir paredzēti lietošanā ar Ego AST POD elektronisko cigareti. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 1.0ohm Ego POD 1.0ohm Iztvaicētājs priekš RDL tvaicēšanas Ražotājs: Joyetech Iepakojuma Saturs: 1 * Ego AST POD Sērijas Iztvaicētāji no Jo..

EXCEED D19 Nomaiņas Stikls no Joyetech

Rezerves vai nomaiņas stikls priekš Joyetech EXCEED D19 ierīces. Rezerves stikls nekad nebūs lieks! ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Stikls Ražotājs: Joyetech IEPAKOJUMA SATURS: 1 x EXCEED D19 Nomaiņas Stikls no Joyetech ..

EXCEED Grip PRO Pod eCigarete no Joyetech

Joyetech Exceed Grip PRO Pod ir ļoti gudra pod sistēma ar klasisku kastītes dizainu. Ierīce Exceed Grip ir maza, bet vienlaikus ļoti jaudīga. Īpašības un specifikācijas: Izmērs: 74mm * 40mm * 21mm Svars: 75g Pod kapacitāte: 2ml (TPD Versija), 2.6ml (standarta versija) Akumulatora jauda:..

EZ Exceed Grip & Grip Pro POD Uzpildes Kārtridžs no Joyetech

Joyetech - EZ Exceed Grip & Grip Pro POD uzpildes kārtridžs ir atkārtoti uzpildāmas konstrukcijas tvertne priekš Exceed Grip un Exceed Grip Pro ierīces no Joyetech Īpašības un Specifikācijas: Kārtridža tilpums: 2ml un 2.6ml Materiāli: PETG un Silikons Dabai draudzīgs Atkārtoti uzpildāma..

EZ Exceed Grip Pro / Plus Sērijas Iztvaicētāji no Joyetech

Jaunie Joyetech EZ Exceed Grip Pro / Plus iztvaicētāji ir vieni no EZ sērijas iztvaicētājiem un paredzēti lietošanai ar EXCEED Grip Pro / Plus pod vai citām atbilstošām tvertnēm. EZ Exceed Grip Pro / Plus iztvaicētāji ir veidoti pēc jaunās metodes, kurā tiek pielietots kokvilna un Mesh sietiņš. Ī..

USB Type-C Kabelis no Joyetech

Joyetech - USB Type-C Kabelis ir aprīkots ar C tipa savienotāju, kas nodrošina plašu uzlādes iespēju klāstu. Īpašības un Specifikācijas: Ražotājs: Joyetech Iepakojuma Saturs: 1 * USB Type-C Kabelis no Joyetech SVARĪGA PIEZĪME! AUGSTĀK NORĀDĪTĀ CENA IR PAR VIENU GABALU. LŪDZU ..

WideWick POD Sērijas Iztvaicētāji no Joyetech

WideWick POD Sērijas Iztvaicētāji ir paredzēti lietošanā ar WideWick POD elektronisko cigareti. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 1.2ohm WideWick 1.2ohm Iztvaicētājs priekš MTL tvaicēšanas Ražotājs: Joyetech Iepakojuma Saturs: 1 * WideWick POD Sērijas Iztvaicētāji n..

Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Kr. Barona ielā 28A, Rīga, LV-1011, Latvija.
Ieeja no Dzirnavu Ielas.