Iztvaicētāji

Mēs visi zinām, ka Iztvaicētāji ir viena no galvenajām sastāvdaļām e-cigaretē un ar laiku Iztvaicētāju ir jānomaina pret jaunu. Iztvaicētāja nomaiņa nodrošina labāku veiktspēju un tvaika garšu. Ja nemainīsiet iztvaicētāju, tad pastāvīgi saņemsiet nepatīkamu deguma garšu.

Cik bieži jāmaina iztvaicētājs?

Visbiežāk cilvēki maina iztvaicētājus vidēji reizi divās nedēļās, bet citi reizi nedeļā. Viss ir atkarīgs no tā, cik daudz jūs tvaicējat un kādu šķidrumu jūs lietojat!

Kāpēc daži iztvaicētājs kalpo ilgāk?

Dažiem e-šķidrumiem ir lielāks cukura daudzums, bet citiem mazāks. Jo lielāks cukura daudzums atrodas e-šķidrumā, jo biežāk būs jāmaina iztvaicētājs.


Kārtridži Smok Acro Pod, kas pilnībā saderīgi ar Acro Pod e-cigareti. Īpašības un specifikācijas: Tvertnes tilpums: 2ml (TPD Versija) Ražotājs: Smok Tvaika Stils: 0.8ohm SMOK Acro Pod "MESH" Kārtridži priekš MTL tvaicēšanas Iepakojuma saturs: 1 * Acro Pod Kārtridži no Smok ..

Aspire - AF Sērijas Iztvaicētājus izmanto kopā ar Aspire Flexus Q, Flexus Stick un citām AF Sērijas tvertnēm. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 0.60, 1,0ohm 0.6ohm AF Iztvaicētājs priekš RDL tvaicēšanas 1.0ohm AF Iztvaicētājs priekš MTL tvaicēšanas Ražotājs: Aspire Iz..

Voopoo - Argus POD Kārtridži priekš Argus POD ierīces. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 0.70ohm, 1.2ohm Ražotājs: Voopoo 0.70 Ohm Kārtridži priekš MTL un RDL tvaicēšanas 1.20 Ohm Kārtridži priekš MTL tvaicēšanas Iztvaicētājam Ieteicamā jauda: 0.70ohm Argus: vi..

Geek Vape Boost B Sērijas Iztvaicētāji paredzēti lietošanā ar Aegis Boost, SOLO 2 S100. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 0.20ohm, 0.30ohm, 0.40ohm, 0.60ohm Ražotājs: Geek Vape Mash Sērijas 0.20 Ohm Boost B Iztvaicētājs priekš RDL tvaicēšanas 0.30 Ohm Boost B Iztvaicē..

Geek Vape Boost PRO P Sērijas Iztvaicētāji paredzēti lietošanā ar Aegis Boost PRO Pod. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 0.20ohm, 0.40ohm Ražotājs: Geek Vape Mash Sērijas 0.20 Ohm Boost PRO P Iztvaicētājs priekš DTL tvaicēšanas 0.40 Ohm Boost PRO P Iztvaicētājs priekš..

Kārtridži Uwell Caliburn A2 Pod, kas pilnībā saderīgi ar Caliburn A2 Pod e-cigareti. Īpašības un specifikācijas: Tvertnes tilpums: 2ml (TPD Versija) Ražotājs: Uwell Tvaika Stils: 0.9ohm Uwell Caliburn A2 Pod Kārtridži priekš MTL tvaicēšanas Iepakojuma saturs: 1 * Caliburn A2 P..

Kārtridži Uwell Caliburn A2S Pod, kas pilnībā saderīgi ar Caliburn A2S Pod e-cigareti. Īpašības un specifikācijas: Tvertnes tilpums: 2ml (TPD Versija) Ražotājs: Uwell Tvaika Stils: 0.9ohm Uwell Caliburn A2S Pod Kārtridži priekš MTL tvaicēšanas Iepakojuma saturs: 1 * Caliburn A..

Kārtridži Uwell Caliburn A3 Pod, kas pilnībā saderīgi ar Caliburn A3 Pod e-cigareti. Īpašības un specifikācijas: Tvertnes tilpums: 2ml (TPD Versija) Ražotājs: Uwell Tvaika Stils: 1.0ohm Uwell Caliburn A3 Pod Kārtridži priekš MTL tvaicēšanas Iepakojuma saturs: 1 * Caliburn A3 P..

Iztvaicētāji Uwell Caliburn G, kas pilnībā saderīgi ar Caliburn G Pod e-cigareti. Īpašības un specifikācijas: Ražotājs: Uwell Tvaika Stils: 0.80ohm Uwell Caliburn Iztvaicētāji priekš MTL tvaicēšanas Iepakojuma saturs: 1 * Caliburn G Sērijas Iztvaicētāji no Uwell Šis izst..

Iztvaicētāji Uwell Caliburn G2, kas pilnībā saderīgi ar Caliburn G2 Pod e-cigareti. Īpašības un specifikācijas: Ražotājs: Uwell Tvaika Stils: 0.80ohm Uwell Caliburn G2 Iztvaicētāji priekš MTL tvaicēšanas 1.20ohm Uwell Caliburn G2 Iztvaicētāji priekš MTL tvaicēšanas Iepakojuma sat..

Kārtridži Uwell Caliburn Pod, kas pilnībā saderīgi ar Caliburn Pod e-cigareti. Īpašības un specifikācijas: Tvertnes tilpums: 2ml (TPD Versija) Ražotājs: Uwell Tvaika Stils: 1.2ohm Uwell Caliburn Pod Kārtridži priekš MTL tvaicēšanas 1.4ohm Uwell Caliburn Pod Kārtridži for MTL tvaicēša..

Voopoo - Drag Nano 2 POD Sērijas Kārtridži priekš Vinci POD ierīces. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 0.80ohm, 1.20ohm Ražotājs: Voopoo Mash Sērijas 0.80 Ohm Mesh Kārtridži priekš MTL tvaicēšanas 1.20 Ohm Mesh Kārtridži priekš MTL tvaicēšanas Iztvaicētājam Ietei..

Eleaf EC M/N Sērijas Iztvaicētāji viegli darbojās ar biezāku vape e-šķidrumu, sniedzot jums lielisku garšu un kuplu tvaiku. Šie EC M/N iztvaicētāji nav ieteicami lietošanai ar e-šķidrumiem, kuriem koeficients ir augstāks par 70% VG / 30% PG. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: ..

Ego AST POD Sērijas Iztvaicētāji ir paredzēti lietošanā ar Ego AST POD elektronisko cigareti. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 1.0ohm Ego POD 1.0ohm Iztvaicētājs priekš RDL tvaicēšanas Ražotājs: Joyetech Iepakojuma Saturs: 1 * Ego AST POD Sērijas Iztvaicētāji no Jo..

Jaunie Joyetech EZ Exceed Grip Pro / Plus iztvaicētāji ir vieni no EZ sērijas iztvaicētājiem un paredzēti lietošanai ar EXCEED Grip Pro / Plus pod vai citām atbilstošām tvertnēm. EZ Exceed Grip Pro / Plus iztvaicētāji ir veidoti pēc jaunās metodes, kurā tiek pielietots kokvilna un Mesh sietiņš. Ī..

Geek Vape Boost B Sērijas Iztvaicētāji paredzēti lietošanā ar Aegis Pod un Wenax eCigareti. Īpašības un specifikācijas: Pretestības pieejamība: 0.60ohm, 0.80ohm, 1.00ohm, 1.20ohm Ražotājs: Geek Vape 0.60 Ohm G Iztvaicētājs priekš RDL tvaicēšanas 0.80 Ohm G Iztvaicētājs priekš RDL tvaicē..

Rāda no 1 līdz 16 kopā 59 (Kopā lapu - 4)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Kr. Barona ielā 28A, Rīga, LV-1011, Latvija.
Ieeja no Dzirnavu Ielas.