Illusions Manufacturer

Medusa e šķidrums ir no ceptiem ananāsiem un ar silto īrisas glazūru. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 75% VG / 25% PG E-Šķidrums pudelē: 50ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Kanāda Ražotājs: Illusions Vapor Izgatavots tikai no reģis..

Illusions Nirvana e-šķidrums ir sajaukts no mango, avenēm un persika. Ļoti garšīgs augļu e-šķidrums. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 65% VG / 35% PG E-Šķidrums pudelē: 50ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Kanāda Ražotājs: Illusions Vap..

Illusions Red Magic e-šķidrums ir sajaukts no zemenēm, arbūza un bumbiera. Ļoti garšīgs augļu e-šķidrums. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 65% VG / 35% PG E-Šķidrums pudelē: 50ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Kanāda Ražotājs: Illusion..

The Prophet e šķidruma maisījums sastāvs ir no pūķa augļa, sulīgām mellenēm un ar atsvaidzinošu guava. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 65% VG / 35% PG E-Šķidrums pudelē: 50ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Kanāda Ražotājs: Illusions V..

Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija