I'VG eliquids

I'VG eliquids Apple Berry Crumble NS e-šķidrums ir ļoti garšīgs e šķidruma maisījums. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 50% VG / 50% PG E-Šķidrums pudelē: 10ml Nikotīna veids: Sāls Nikotīns (NS) Nikotīna pieejamība: 20mg / 10mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Angl..

6,00€

Koncentrāts I'VG eliquids Blackcurrant Lemonade ir sulīgo upeņu sajaukums ar limonādi. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns)bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: I'VG eliquids Ieteicam..

14,50€

Koncentrāts I'VG eliquids Blue Raspberry primārās garšas ir zilās avenes ar ledaino sulu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns)bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: I'VG eliquids Ietei..

12,50€

I'VG eliquids Bubblegum NS e-šķidrums ir salds un garšīgs. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 50% VG / 50% PG E-Šķidrums pudelē: 10ml Nikotīna veids: Sāls Nikotīns (NS) Nikotīna pieejamība: 20mg / 10mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Anglija Ražotājs: I'VG eliqu..

6,00€

I'VG eliquids Cola Ice NS e-šķidrums ir klasiskais kolas dzēriens ar ledus vēsumu. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 50% VG / 50% PG E-Šķidrums pudelē: 10ml Nikotīna veids: Sāls Nikotīns (NS) Nikotīna pieejamība: 20mg / 10mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Anglija..

6,00€

Koncentrāts I'VG eliquids Kiwi Lemon Kool primārās garšas ir kivi, citrons un mentols. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns)bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: I'VG eliquids Ieteicam..

12,50€

Koncentrāts I'VG eliquids Neon Lime primārās garšas ir citrusaugļi ar vēsu noti. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns)bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: I'VG eliquids Ieteicamais ga..

12,50€

I'VG eliquids Neon Lime NS e-šķidrums ir augļu maisījums ar vēsumu. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 50% VG / 50% PG E-Šķidrums pudelē: 10ml Nikotīna veids: Sāls Nikotīns (NS) Nikotīna pieejamība: 20mg / 10mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Anglija Ražotājs: I..

6,00€

Koncentrāts I'VG eliquids Strawberry Watermelon primārās garšas ir zemenes, arbūzs un košļene. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns)bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: I'VG eliquids ..

12,50€

Koncentrāts I'VG eliquids Summer Blaze ir sulīgās avenes ar mellenēm. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns)bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: I'VG eliquids Ieteicamais gaidīšanas la..

12,50€

Koncentrāts I'VG eliquids Tropical Berry primārās garšas ir tropu augļi, ogas un košļene. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns)bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: I'VG eliquids Ietei..

12,50€

Rāda no 1 līdz 11 kopā 11 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Ernesta Birznieka Upīša ielā 20B-2, Rīga, LV-1050, Latvija