Fruizee Manufacturer

Fruizee eliquids - Bloody Summer 10ml e-šķidrums. Garšu notis: konfektes, upenes, vīnogas, sarkanās ogas un ledus Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 10ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Francija Ražotājs..

4,35€ Bez nodokļa: 3,60€

Fruizee eliquids - Bloody Summer Extra Fresh 10ml Koncentrāts. Garšu notis: konfektes, upenes, vīnogas, sarkanās ogas un ledus vēsums. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: Francija Ražotājs: Fruizee eliquids Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - ..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Fruizee eliquids - Bloody Summer No Fresh 10ml Koncentrāts. Garšu notis: konfektes, upenes, vīnogas, sarkanās ogas. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: Francija Ražotājs: Fruizee eliquids Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatav..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Fruizee eliquids - Cassis Mangue (Upenes Mango) Extra Fresh 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Mango, upenes un Ledus vēsums. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: Francija Ražotājs: Fruizee eliquids Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas I..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Fruizee eliquids - Citron Cassis (Lemon Blackcurrant) Extra Fresh 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Citrons, upenes un Ledus vēsums. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: Francija Ražotājs: Fruizee eliquids Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 die..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Fruizee eliquids - Citron Cassis 10ml e-šķidrums. Garšu notis: citrons, upenes un ledus Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 10ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Francija Ražotājs: Fruizee eliquids Izga..

4,35€ Bez nodokļa: 3,60€

Fruizee eliquids - Citron Orange Extra Fresh 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Svaigais apelsīns, mandarīns, citrons un ledus vēsums. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: Francija Ražotājs: Fruizee eliquids Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 di..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Fruizee eliquids - Citron Orange No Fresh 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Svaigais apelsīns, mandarīns un citrons. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: Francija Ražotājs: Fruizee eliquids Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavot..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Fruizee eliquids - Cola Pomme (Ābolu kola) Extra Fresh 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Dzirkstošais dzēriens (Cola), ābols un ledus vēsums. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: Francija Ražotājs: Fruizee eliquids Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: ..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Fruizee eliquids - Crazy Mango 10ml e-šķidrums. Garšu notis: Mango un ledus Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 70% VG / 30% PG E-Šķidrums pudelē: 10ml Nikotīna pieejamība: 0mg TPD sertificēts e-šķidrums Ražots: Francija Ražotājs: Fruizee eliquids Izgatavots tikai..

4,35€ Bez nodokļa: 3,60€

Fruizee eliquids - Crazy Mango Extra Fresh 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Svaigais mango un Ledus vēsums. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: Francija Ražotājs: Fruizee eliquids Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai ..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Fruizee eliquids - Crazy Mango No Fresh 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Svaigais mango. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: Francija Ražotājs: Fruizee eliquids Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sast..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Fruizee eliquids - Fire Moon Extra Fresh 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Avenes, zemenes un Ledus vēsums. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: Francija Ražotājs: Fruizee eliquids Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai n..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Fruizee eliquids - Sunset Lover Extra Fresh 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Zemenes, mellenes, citrons un Ledus vēsums. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: Francija Ražotājs: Fruizee eliquids Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izga..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Rāda no 1 līdz 14 kopā 14 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija