Fonta Flava Manufacturer

Fonta Flava - Apple Koncentrāts ir sajaukta no zaļajiem, sarkanajiem āboliem un atsvaidzinošo ledus garšu. Apple koncentrātu ieteicams pievienot mazās procentu devās (12% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots uz PG pamata Ražots: Malaizija Ražotājs: Fonta Fla..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Fonta Flava - Green Light Koncentrāts ir sajaukta no saldas melones un medus. Green Light koncentrātu ieteicams pievienot mazās procentu devās (12% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots uz PG pamata Ražots: Malaizija Ražotājs: Fonta Flava Ieteicamais gaidīša..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Fonta Flava - Purple Haze Koncentrāts ir sajaukta no upenēm un meža ogām. Purple Haze koncentrātu ieteicams pievienot mazās procentu devās (12% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots uz PG pamata Ražots: Malaizija Ražotājs: Fonta Flava Ieteicamais gaidīšanas ..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Fonta Flava - Red Rocket Koncentrāts ir sajaukta no zemeņu želejas un avenēm. Red Rocket koncentrātu ieteicams pievienot mazās procentu devās (12% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots uz PG pamata Ražots: Malaizija Ražotājs: Fonta Flava Ieteicamais gaidīšan..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Fonta Flava - Yellow Stars Koncentrāts ir sajaukta no saldā mango un tropiskajiem augļiem. Yellow Stars koncentrātu ieteicams pievienot mazās procentu devās (12% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots uz PG pamata Ražots: Malaizija Ražotājs: Fonta Flava Ietei..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija