FlavourDelics Manufacturer

FlavourDelics Banshee primārās garšu ir zemenes ar vaniļu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: FlavourDelics Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bā..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

FlavourDelics Bullrog primārās garšu ir zemenes, persiks un ābols. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: FlavourDelics Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšan..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

FlavourDelics Dragon Fist primārās garšu ir avenes, pūķu auglis, persiks un ābols. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: FlavourDelics Ieteicamais gaidīšanas lai..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

FlavourDelics Fluffy Puff primārās garšu ir pūķa augļis, ogas ar putukrējumu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: FlavourDelics Ieteicamais gaidīšanas laiks pē..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

FlavourDelics Watchdog primārās garšu ir banāns, karamele, vaniļs un šokolāde. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: FlavourDelics Ieteicamais gaidīšanas laiks p..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija