Flava Mall Manufacturer

Flava Mall Berry Fresh - Fruit Shop Koncentrāts ir sajaukta no jauktām ogām. Berry Fresh ieteicams pievienot mazās procentu devās (10% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots uz PG pamata Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Flava Mall Ieteicamais gaidī..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Flava Mall Funky Orange - Soda Machine Koncentrāts ir atsvaidzinošais apelsīns. Funky Orange ieteicams pievienot mazās procentu devās (10% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots uz PG pamata Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Flava Mall Ieteicamais g..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Flava Mall Limelight - Fruit Shop Koncentrāts ir sajaukta no Laims un Annona. Limelight ieteicams pievienot mazās procentu devās (10% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots uz PG pamata Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Flava Mall Ieteicamais gaidīš..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Flava Mall Natural Charmer - Fruit Shop Koncentrāts ir sajaukta no ābola un gvajave. Natural Charmer ieteicams pievienot mazās procentu devās (10% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots uz PG pamata Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Flava Mall Ietei..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Flava Mall Slurfee Apple - Soda Machine Koncentrāts ir sasmalcinātais ledus ar ābolu garšu. Slurfee Apple ieteicams pievienot mazās procentu devās (10% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots uz PG pamata Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Flava Mall ..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Flava Mall Slurfee Strawberry - Soda Machine Koncentrāts ir svaigs zemeņu dzēriens. Slurfee Strawberry ieteicams pievienot mazās procentu devās (10% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots uz PG pamata Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Flava Mall Iet..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Flava Mall Spezzi - Soda Machine Koncentrāts ir sajaukta no kolas un dzirkstošā apelsīna. Spezzi ieteicams pievienot mazās procentu devās (10% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots uz PG pamata Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Flava Mall Ieteicama..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Flava Mall Squeeze Out - Fruit Shop Koncentrāts ir sajaukta no Ananāsa un zemenēm. Squeeze Out ieteicams pievienot mazās procentu devās (10% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots uz PG pamata Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Flava Mall Ieteicamais..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Flava Mall Sunny Hill - Fruit Shop Koncentrāts ir sajaukta no Mango un apelsīna. Sunny Hill ieteicams pievienot mazās procentu devās (10% un uz augšu, pēc Jūsu izvēles). Īpašības un specifikācijas: Izgatavots uz PG pamata Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Flava Mall Ieteicamais ga..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Rāda no 1 līdz 9 kopā 9 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija