Fcukin Flava Manufacturer

Fcukin Flava - Fcukin Monkey primārās garšas ir medus rasa ar svaigu piparmētru. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: Fcukin Flava Ieteicamais gaidīšanas laiks ..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Fcukin Flava - Philippines Mango primārās garšas ir mango ar ananāsu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: Fcukin Flava Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukš..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Fcukin Flava - Smashin Lemonade primārās garšas ir atsvaidzinošā limonāde un mandarīni. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: Fcukin Flava Ieteicamais gaidīšanas..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Fcukin Flava - Yummay Guava primārās garšas ir rozā gvajave ar mentolu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: Fcukin Flava Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjau..

0.00 Bez nodokļa: 0.00

Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija