Fcukin Flava

Fcukin Flava - Fcukin Monkey primārās garšas ir medus rasa ar svaigu piparmētru. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: Fcukin Flava Ieteicamais gaidīšanas laiks ..

13,90€

Fcukin Flava - Freezy Grape primārās garšas ir sulīgās vīnogas ar svaigu mentolu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: Fcukin Flava Ieteicamais gaidīšanas laiks..

13,90€

Fcukin Flava - Philippines Mango primārās garšas ir mango ar ananāsu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: Fcukin Flava Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukš..

13,90€

Fcukin Flava - Smashin Lemonade primārās garšas ir atsvaidzinošā limonāde un mandarīni. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: Fcukin Flava Ieteicamais gaidīšanas..

13,90€

Fcukin Flava - Strawberry Jello primārās garšas ir zemene ar kazenēm. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: Fcukin Flava Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukš..

13,90€

Fcukin Flava - Yummay Guava primārās garšas ir rozā gvajave ar mentolu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: Fcukin Flava Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjau..

13,90€

Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Ernesta Birznieka Upīša ielā 20B-2, Rīga, LV-1050, Latvija