Drip Kitchen Manufacturer

Drip Kitchen - Apple Blow Longtfill 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Svaigie āboli, kivi, sulīgās zemenes un ledus vēsums. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Anglija Ražotājs: Drip Kitchen Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas ..

7,30€ Bez nodokļa: 6,03€

Drip Kitchen - Berry Rain Longtfill 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Meža avenes, sarkanās jāņogas un tumšām vīnogas. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Anglija Ražotājs: Drip Kitchen Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Iz..

7,30€ Bez nodokļa: 6,03€

Drip Kitchen - Fruit Berry Longtfill 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Dzērvenes un zemenes. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Anglija Ražotājs: Drip Kitchen Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrē..

8,95€ Bez nodokļa: 7,40€

Drip Kitchen - Higs Bakery Longtfill 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Salda krējuma kūka. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Anglija Ražotājs: Drip Kitchen Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētā..

8,95€ Bez nodokļa: 7,40€

Drip Kitchen - Higs Fresh Longtfill 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Spēcīga piparmētra. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Anglija Ražotājs: Drip Kitchen Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām..

8,95€ Bez nodokļa: 7,40€

Drip Kitchen - Higs Tobacco Longtfill 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Tabaka un saldais krējums. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Anglija Ražotājs: Drip Kitchen Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no re..

8,95€ Bez nodokļa: 7,40€

Drip Kitchen - Melon Star Longtfill 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Melone, arbūzs un eksotiskā papaija. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Anglija Ražotājs: Drip Kitchen Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tik..

7,30€ Bez nodokļa: 6,03€

Rāda no 1 līdz 7 kopā 7 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija