DIY Monster Manufacturer

DIY Monster - Bluester 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Mellenes, košļājamā gumija un piparmētra. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Apvienotā Karaliste Ražotājs: DIY Monster Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots ..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

DIY Monster - Lemonster 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Citronu pīrāgs. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Apvienotā Karaliste Ražotājs: DIY Monster Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sast..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

DIY Monster - Pinkster 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Vafeles ar meža avenēm. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Apvienotā Karaliste Ražotājs: DIY Monster Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrēt..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

DIY Monster - Purplester 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Zemenes, kazenes un arbūzs. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Apvienotā Karaliste Ražotājs: DIY Monster Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģ..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

DIY Monster - Redster 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Zemenes, upenes un grenadīns. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Apvienotā Karaliste Ražotājs: DIY Monster Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģi..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

DIY Monster - Yellowster 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Zemenes, arbūzs un pasiflora auglis. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Apvienotā Karaliste Ražotājs: DIY Monster Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tik..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Rāda no 1 līdz 6 kopā 6 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija