Coil Master Manufacturer

Bent Ceramic Daudzfunkcionālā Pincete, kuru var izmantot spoļu korekcijai vai vates kārtošanai. Pincete gali ir taisīti no keramikas un ir ļoti noderīgas, kad nepieciešams spoles vai kokvilnas korekcija. ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Nerūsējošais tērauds Pincete gali: Keramika Ražot..

6,60€ Bez nodokļa: 5,45€

Daudzfunkcionālā Pincete, kuru var izmantot spoļu korekcijai vai vates kārtošanai. Pincete gali ir taisīti no keramikas un ir ļoti noderīgas, kad nepieciešams spoles korekcija. ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Plastmasa Pincete gali: Keramika Ražotājs: Coil Master IEPAKOJUMA SATUR..

5,00€ Bez nodokļa: 4,13€

Mini Soma no Coil Master, kuru var izmantot dažādām vajadzībām. Ērti ielikt visas nepieciešamās lietas priekš elektroniskās cigaretes vai citām vajadzībām. ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Izmēri: 22.86 * 15.24 * 2.54cm Ražotājs: Coil Master IEPAKOJUMA SATURS: 1 * Mini Soma no Coil Master ..

10,30€ Bez nodokļa: 8,51€

Coil Master Stiepļu knaibles T5 ir lielisks DIY instruments, lai nokniebt spoles galus. Ļoti ērts instruments, kas padarīs DIY dienas vieglākas. ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Hromēts tērauds Ražotājs: Coil Master IEPAKOJUMA SATURS: 1 * Stiepļu knaibles T5 no Coil Master ..

7,00€ Bez nodokļa: 5,79€

Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija