Cloud Vapor Manufacturer

Cloud Vapor - Acid Monkey 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Krējums, banāns, zemenes un konfektes. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Francija Ražotājs: Cloud Vapor Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no re..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Cloud Vapor - Blue Bird 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Eksotiskie augļi ar ledus vēsumu. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Francija Ražotājs: Cloud Vapor Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrēt..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Cloud Vapor - Crazy Gigi 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Sarkanās ogas, ananāss, arbūzs. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Francija Ražotājs: Cloud Vapor Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētā..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Cloud Vapor - Prism 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Ābols, zemenes, kivi un mango. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Francija Ražotājs: Cloud Vapor Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sast..

5,90€ Bez nodokļa: 4,88€

Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija