Capella Flavors Manufacturer

Apple Pie V2 10ml Koncentrāts no Capella Flavors

Capella Flavors - Apple Pie V2 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Ābolu kūka. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta ..

Banana Split 10ml Koncentrāts no Capella Flavors

Capella Flavors - Banana Split 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Vaniļas saldējums, banāns, putukrējums un karstā šokolāde. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 7 - 14 dienas Izgatavots ti..

Grape 10ml Koncentrāts no Capella Flavors

Capella Flavors - Grape 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Vīnogas. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta devas: ..

Green Apple 10ml Koncentrāts no Capella Flavors

Capella Flavors - Green Apple 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Zaļš ābols. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta d..

Lemon Meringue Pie V2 10ml Koncentrāts no Capella Flavors

Capella Flavors - Lemon Meringue Pie V2 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Citronu bezē pīrāgs. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām..

Menthol 10ml Koncentrāts no Capella Flavors

Capella Flavors - Menthol 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Mentols. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta devas: ..

New York Cheesecake V2 10ml Koncentrāts no Capella Flavors

Capella Flavors - New York Cheesecake V2 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Ņujorkas siera kūka. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļā..

Pineapple 10ml Koncentrāts no Capella Flavors

Capella Flavors - Pineapple 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Ananāss. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta devas:..

Sweet Strawberry 10ml Koncentrāts no Capella Flavors

Capella Flavors - Sweet Strawberry 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Saldā zemene. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncen..

Tobacco 10ml Koncentrāts no Capella Flavors

Capella Flavors - Tobacco 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Tabaka. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta devas: ..

Wild Cherry 10ml Koncentrāts no Capella Flavors

Capella Flavors - Wild Cherry 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Ķirsis. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta devas..

Rāda no 1 līdz 11 kopā 11 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Kr. Barona ielā 28A, Rīga, LV-1011, Latvija.
Ieeja no Dzirnavu Ielas.