Capella Flavors Ražotājs

Capella Flavors - Apple Pie V2 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Ābolu kūka. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta ..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Capella Flavors - Banana Split 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Vaniļas saldējums, banāns, putukrējums un karstā šokolāde. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 7 - 14 dienas Izgatavots ti..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Capella Flavors - Cereal 27 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Graudaugi un piens Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 7 - 14 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncent..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Capella Flavors - Chocolate Glazed Doughnut 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Šokolādes glazēts virtulis. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 7 - 14 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Capella Flavors - Glazed Doughnut 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Glazēts virtulis. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 7 - 14 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Ko..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Capella Flavors - Grape 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Vīnogas. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta devas: ..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Capella Flavors - Green Apple 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Zaļš ābols. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta d..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Capella Flavors - Kiwi Strawberry 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Kivi ar zemenēm. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Konc..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Capella Flavors - Menthol 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Mentols. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta devas: ..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Capella Flavors - New York Cheesecake V2 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Ņujorkas siera kūka. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļā..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Capella Flavors - Pineapple 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Ananāss. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta devas:..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Capella Flavors - Sweet Strawberry 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Saldā zemene. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Ražots: USA Ražotājs: Capella Flavors Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncen..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Rāda no 1 līdz 12 kopā 12 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija