Bombo Manufacturer

Cream Coffee 10ml Koncentrāts no Bombo

Bombo - Cream Coffee 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Krēms ar kafiju. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: bombo Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta..

Limanza 10ml Koncentrāts no Bombo

Bombo - Limanza 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Citrons, ābols un krēms. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Bombo Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentr..

Nuts 10ml Koncentrāts no Bombo

Bombo - Nuts 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Rieksti ar tabaku. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Bombo Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta devas..

Orange 10ml Koncentrāts no Bombo

Bombo - Orange 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Apelsīns ar karameli. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Bombo Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta ..

Tropic 10ml Koncentrāts no Bombo

Bombo - Tropic 10ml Koncentrāts. Garšu notis: Ananāss un kokosrieksts. Īpašības un specifikācijas Izgatavots no PG bāzes Izcelsmes valsts: Malaizija Ražotājs: Bombo Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3 - 7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrā..

Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Kr. Barona ielā 28A, Rīga, LV-1011, Latvija.
Ieeja no Dzirnavu Ielas.