Big Mouth Manufacturer

Huggable ir kā košļājamā gumija. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām ..

BigMouth Malaysian Apple (MQEAD) Koncentrāts ir maisījums no malaizijas ābolu, cidonijām, enerģijas streika, aprikozēm un tumšā želeja. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns) bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots ..

BigMouth Orange Juice (OPBSD) Koncentrāts ir maisījums no persikiem, melnām vīnogām, saldiem banāniem un pūķa augli. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns) bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražots..

BigMouth - Pear Infusion koncentrāta primārās garšas ir mango, bumbieris, greipfrūkts un persiks. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns) bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražots: Lietuvā Ražotā..

BigMouth Pink Pineapple Koncentrāts ir saldais ananāsu aromāts. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns) bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražots: Lietuvā Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais gaidī..

BigMouth Red Squad Koncentrāts ir no sarkanām jāņogām, upenēm, dzērvenēm un mazliet persika. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns) bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražots: Lietuvā Ražotājs: B..

BigMouth Watermelon (WCPTH) Koncentrāts ir maisījums no arbūza, ķiršiem, polārām aprikozēm, mandarīniem un medus meloni. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns) bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ra..

BigMouth Koncentrāts ir maisījums no arbūza, mandarīna un laim. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns) bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražots: Lietuvā Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais gaidī..

Rāda no 1 līdz 8 kopā 8 (Kopā lapu - 1)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Kr. Barona ielā 28A, Rīga, LV-1011, Latvija.
Ieeja no Dzirnavu Ielas.