Big Mouth Manufacturer

BigMouth Koncentrāts ir maisījums no ābola, pūķa augļa un bumbiera. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns) bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražots: Lietuvā Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais g..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

BigMouth - Koncentrāta primārās garšas ir Apple, Mint, Acai un ledus vēsumu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražots: Lietuvā Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjauk..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Baked Lemon Pie - Esat pīrāga cienītājs? Maigs un patīkams citronu pīrāgs, kurš garšos gardi! Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie Augu Glicerīns (VG) un Propilēnglikols (PG) bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Big Mouth Iete..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Beast garša ir populāra tiem, kas mīl enerģiskos dzērienus. Šī jaunā Beast versija ir skābena ar meloņu garšu un nav pārāk salda. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Big Mouth Iet..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Mīkstais un svaigais mufins ar sulīgu melleņu pildījumu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izgatavo..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

BigMouth Chill Berry Koncentrāts ir no meža ogām, saldās un skābās. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns) bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražots: Lietuvā Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais g..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Atsvaidzinoša garša ar arbūzu, pasifloras augļiem un saldu dzelteno meloni. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Kokosrieksti, avenes un banāni vienā kombinācijā. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izgatavots tika..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Karameles, kafijas un kolas savienojums vienā kompozīcijā. Saldens, bet garšīgs. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Sulīgu konfekšu garšu maisījums. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām ..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Daudzu garšu sajaukums, līdzīgs ļoti populārām s... konfektēm. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Iz..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Creamy Toffee Pie - Salds, gards krēma veidā īriss pīrāgs. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie Augu Glicerīns (VG) un Propilēnglikols (PG) bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjauk..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

BigMouth Fantasia Sharkata Koncentrāts ir sajaukts no greipfrūta, apelsīnu limonādes un svaigām ogām. Pūķa auglis, ananās, mango un avenes. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns) bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatav..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

FCAPB - Melnais ķirsis, Pampelmūze, Arktiska Mākoņoga, Dzērvenes, Saldēto ogu sulas. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie Augu Glicerīns (VG) un Propilēnglikols (PG) bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais g..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

BigMouth Filipina Koncentrāts ir svaigu augļu maisījums. Pūķa auglis, ananās, mango un avenes. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG (Propilēnglikols) un VG (Augu Glicerīns) bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražots: Lietuvā Ražotājs:..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

BigMouth - Frozen Grape koncentrāta primārās garšas ir vīnogu ar ledus vēsumu. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Ražots: Lietuvā Ražotājs: Big Mouth Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzja..

6,95€ Bez nodokļa: 5,74€

Rāda no 1 līdz 16 kopā 56 (Kopā lapu - 4)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Dzirnavu Iela 92, Rīga, LV-1050, Latvija