AlpLiq

Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: AlpLiq Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izgatavots tikai no reģistrētām sastāvdaļām Koncentrāta devas: 30% VG / 70% PG : 3% 50% VG / 50% PG : 3-5% 70% VG / 3..

4,90€

Eksotiskās aprikozes, persiku, nektarīnu garša, sulīgā kombinācijā. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: AlpLiq Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar ..

4,90€

Svaigu āboļu koncentrāts. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: AlpLiq Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izgatavots tikai no re..

4,90€

Svaigu ķiršu (Cherry Burst) koncentrāts. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: AlpLiq Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izgatav..

4,90€

Krēmveida šokolādes pudiņš. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: AlpLiq Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izgatavots tikai no ..

4,90€

Krēmveida kapučīno koncentrāts. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: AlpLiq Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izgatavots tikai..

4,90€

e šķidrumu bāze lielisks risinājums, ja gribās taisīt savu e šķidrumu mājās. Propilēnglikols (PG) un Augu Glicerīns (VG) ir bezkrāsains, caurspīdīgs, eļļains šķidrums un nav toksisks. Īpašības un specifikācijas: Tīrība: 99,5% 20% PG - Propilēnglikols 80% VG - Augu Glicerīns Izplatītājs: Alp..

5,00€

e šķidrumu bāze lielisks risinājums, ja gribās taisīt savu e šķidrumu mājās. Propilēnglikols (PG) un Augu Glicerīns (VG) ir bezkrāsains, caurspīdīgs, eļļains šķidrums un nav toksisks. Īpašības un specifikācijas: Tīrība: 99,5% 30% PG - Propilēnglikols 70% VG - Augu Glicerīns Izplatītājs: A..

5,00€

e šķidrumu bāze lielisks risinājums, ja gribās taisīt savu e šķidrumu mājās. Propilēnglikols (PG) un Augu Glicerīns (VG) ir bezkrāsains, caurspīdīgs, eļļains šķidrums un nav toksisks. Īpašības un specifikācijas: Tīrība: 99,5% 50% PG - Propilēnglikols 50% VG - Augu Glicerīns Izplatītājs: A..

5,00€

Salds un skābs enerģijas dzēriena garša. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: AlpLiq Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izgatav..

4,90€

Banānu, kokosriekstu, ananāsu un meloņu garša. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: AlpLiq Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas I..

4,90€

Svaigs un klasisks piparmētru koncentrāts. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: AlpLiq Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izgat..

4,90€

Sasodīti svaigs augļu koncentrāts. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: AlpLiq Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izgatavots ti..

4,90€

Pina Colada - salds un garšīgs koncentrāts. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: AlpLiq Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izga..

4,90€

Svaigu aveņu koncentrāts. Koncentrātu ir nepieciešams pievienot pie PG un VG bāzes pirms to uzsākt tvaicēt. Īpašības un specifikācijas: Izgatavots no PG bāzes Dabiskie aromāti Ražotājs: AlpLiq Ieteicamais gaidīšanas laiks pēc uzjaukšanas ar bāzi: 3-7 dienas Izgatavots tikai no re..

4,90€

Sāls Nikotīns ir paredzēts lietošanai ar e šķidruma bāzi, piejaucot klāt savu izvēlēto koncentrātu. Lielākā atšķirība starp parasto nikotīna boosteri un sāls boosteri, ir tāda, ka sāls nikotīns iedarbojās daudz ātrāk, nekā parastais nikotīns. Īpašības un specifikācijas VG / PG Koeficients: 5..

4,65€

Rāda no 1 līdz 16 kopā 17 (Kopā lapu - 2)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Ernesta Birznieka Upīša ielā 20B-2, Rīga, LV-1050, Latvija