Aksesuāri

Galvenokārt šajā sadaļā jūs atradīsiet iemušus, stiklus un dažādas citas lietas, kuras nepieciešamas e-cigaretes lietošanai. Spoles, vati, iztvaicētājus, sildelementus, baterijas un lādētājus atradīsiet citā sadaļā. Zemāk ir saite uz tām.

Citas e-cigarešu daļas

Kurš iemutis būs piemērots manai tvertnei?

Paņemiet parasto zīmuli un pamēģiniet to izbāzt cauri savam iemutim. Ja zīmulis iet cauri, jusu iemutis ir 810 izmēra, bet ja ne, tad 510 izmēra iemutis. Ir vēl citi daudz un dažādi iemuši, bet vispopulārākie ir 510 un 810 izmēra. Lai gūtu 100% pārliecību, ieteicams izmērīt iekšējo tvertnes diametru, kur atrodas iemutis.


120ml Tukša pudele PET V3 Unicorn bottle no Chubby Gorilla - Aksesuāri

Chubby Gorilla - 120ml Tukša pudele PET V3 Unicorn bottle Īpašības un specifikācijas Ietilpība: 120ml Materiāls: Plastmasa Ražotājs: Chubby Gorilla Plašāku informāciju par šo PET V3 Unicorn bottle jūs varat atrast šeit. Iepakojuma saturs: 1 * 120ml Tukša pudele PET V3 Unicorn bottle..

18650 Akumulatoru apvalki Marvel - Aksesuāri

Personalizējiet savas 18650 akumulatorus, izmantojot šos “Marvel” apvalkus. ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Plastmasas Ražotājs: Nezināms IEPAKOJUMA SATURS: 1 * 18650 Akumulatoru apvalki 'Marvel' SVARĪGA PIEZĪME! AUGSTĀK NORĀDĪTĀ CENA IR PAR VIENU GABALU. 18650 AKUMUL..

510 Divkārši Gumijots Epoksīda Sveķu Nomaiņas Iemutis - Aksesuāri

Rezerves vai nomaiņas 510 divkārši gumijots epoksīda sveķu iemutis. Rezerves iemutis nekad nebūs lieks! ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Epoksīda sveķu Ražotājs: Nav zināms IEPAKOJUMA SATURS: 1 * 510 Divkārši Gumijots Epoksīda Sveķu Nomaiņas Iemutis ..

510 Spirālveida Nomaiņas Iemutis no Joyetech - Aksesuāri

Rezerves vai nomaiņas 510 Spirālveida iemutis no Joyetech. Rezerves iemutis nekad nebūs lieks! ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Plastmasas Ražotājs: Joyetech IEPAKOJUMA SATURS: 1 x 510 Spirālveida Nomaiņas Iemutis no Joyetech ..

60ml Tukša pudele PET V3 Unicorn bottle no Chubby Gorilla - Aksesuāri

Chubby Gorilla - 60ml Tukša pudele PET V3 Unicorn bottle Īpašības un specifikācijas Ietilpība: 60ml Materiāls: Plastmasa Ražotājs: Chubby Gorilla Plašāku informāciju par šo PET V3 Unicorn bottle jūs varat atrast šeit. Iepakojuma saturs: 1 * 60ml Tukša pudele PET V3 Unicorn bottle no..

810 Delrin Nomaiņas Iemutis (Drip Tip) - Aksesuāri

Rezerves vai nomaiņas 810 Delrin iemutis. Rezerves iemutis nekad nebūs lieks! ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Delrin IEPAKOJUMA SATURS: 1 * 810 Delrin Nomaiņas Iemutis (Drip Tip) ..

Coil Trimming Tool - Aksesuāri

Coil Trimming Tool ir ideāls aksesuārs, kas palīdz nogriezt pareiza garuma stieples kājas. ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Plastmasa Ražotājs: Nezināms IEPAKOJUMA SATURS: 1 * Coil Trimming Tool SVARĪGA PIEZĪME! AUGSTĀK NORĀDĪTĀ CENA IR PAR VIENU GABALU. Šis izstr..

Daudzfunkcionālā Pincete no Coil Master - Aksesuāri

Daudzfunkcionālā Pincete, kuru var izmantot spoļu korekcijai vai vates kārtošanai. Pincete gali ir taisīti no keramikas un ir ļoti noderīgas, kad nepieciešams spoles korekcija. ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Plastmasa Pincete gali: Keramika Ražotājs: Coil Master IEPAKOJUMA SATUR..

Drag 510 Adapteris no Voopoo - Aksesuāri

Voopoo Drag 510 Adapteris saderīgs ar Voopoo Drag X un Drag S. Īpašības un specifikācijas: Vītne: 510 vītne Ražotājs: Voopoo Iepakojuma saturs: 1 * Drag 510 Adapteris no Voopoo ..

ECO AIO Nomaiņas Iemutis no Joyetech - Aksesuāri

Rezerves vai nomaiņas iemutis priekš Joyetech ECO AIO ierīces. Rezerves iemutis nekad nebūs lieks! ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Cinka sakausējums Ražotājs: Joyetech IEPAKOJUMA SATURS: 1 x ECO AIO Nomaiņas Iemutis no Joyetech ..

EXCEED D19 Nomaiņas Stikls no Joyetech - Aksesuāri

Rezerves vai nomaiņas stikls priekš Joyetech EXCEED D19 ierīces. Rezerves stikls nekad nebūs lieks! ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Stikls Ražotājs: Joyetech IEPAKOJUMA SATURS: 1 x EXCEED D19 Nomaiņas Stikls no Joyetech ..

Maat 6.5ml Burbuļa Nomaiņas Stikls no Voopoo - Aksesuāri

Voopoo - Maat 6.5ml burbuļa nomaiņas stikls, ja esošais stikls ir saplīsis vai, ja vēlaties palielināt tvertnes tilpumu priekš Maat tvertnes. Īpašības un Specifikācijas: Tilpums: 6.5ml Materiāls: Stikls Paredzēts priekš: Maat tvertnes Ražotājs: Voopoo Iepakojuma Saturs: 1 * Maat 6...

Mini CVS Knaibles priekš E-Cig - Aksesuāri

Mini CVS Knaibles ir lielisks DIY instruments, lai nogriezt spoles galus. Ļoti ērts instruments, kas padarīs DIY dienas vieglākas. ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Hromēts tērauds Ražotājs: Nav zināms IEPAKOJUMA SATURS: 1 x Mini CVS Knaibles priekš E-Cig ..

Mini Soma no Coil Master - Aksesuāri

Mini Soma no Coil Master, kuru var izmantot dažādām vajadzībām. Ērti ielikt visas nepieciešamās lietas priekš elektroniskās cigaretes vai citām vajadzībām. ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Izmēri: 22.86 * 15.24 * 2.54cm Ražotājs: Coil Master IEPAKOJUMA SATURS: 1 * Mini Soma no Coil Master ..

Silikona vāciņš ar drošības gredzenu - Aksesuāri

Silikona vāciņš neļauj putekļiem iekļut tvertnē un drošības gredzens pasargās jūsu stiklu no saplīšanas. ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Silikons Ražotājs: Nezināms IEPAKOJUMA SATURS: 1 * Silikona vāciņš ar drošības gredzenu SVARĪGA PIEZĪME! AUGSTĀK NORĀDĪTĀ CENA IR P..

Spoles Rīks 5 Diametri - Aksesuāri

Spoles rīks ar piecu diametru izmēriem 1.5mm, 2.0mm, 2.5mm, 3.0mm un 3.5mm. Satriecošs rīks, ja patīk taisīt savas spoles (DIY). ĪPAŠĪBAS UN SPECIFIKĀCIJAS: Materiāls: Nerūsējošais Tērauds Stieņu diametri: 1.5mm, 2.0mm, 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm IEPAKOJUMA SATURS: 1 * Spoles Rīks 5 Dažādi D..

Rāda no 1 līdz 16 kopā 20 (Kopā lapu - 2)

Vape House Veikala atrašanās vieta

Kr. Barona ielā 28A, Rīga, LV-1011, Latvija.
Ieeja no Dzirnavu Ielas.